Erken Boşalma Problemim var mı?

Erkekler okudukları ya da duydukları şehir efsanelerinden dolayı zaman zaman “Acaba, erken boşalma problemim var mı?” diye kendilerine sorarlar. Eğer sende bu soruyu kendine soruyorsan cevabı öğrenmenin tam zamanı.

Test sonuçları ma
il ile gönderilecektir. Bu sayede bilgilerin ve test sonucun saklı tutulacaktır.

 

Erken mi Boşalıyorum?

Bu küçük test Erken Boşalma Probleminin olup olmadığını öğrenmene yardımcı olacaktır.

Eğer erken boşalma probleminin olduğunu düşünüyorsan aşağıdaki sorulara samimi cevaplar vermelisin. Test sonucuna göre bir uzmandan yardım almayı düşünebilirsin. Erken boşalma testinin sonuçlarını görmek için soruları hemen cavaplamaya başla..

NOT: Girmiş olduğun bilgiler ve test sonuçları sadece seninle paylaşılacaktır. Üçüncü şahıslarla bilgi paylaşımı yapılmamaktadır. İstatiksel bildirimlerin gösteriminde de mail adresi, isim gibi özel bilgilere yer verilmez.

Erken Boşalma Testi

Eken mi boşalıyorum? şüphesi taşımak bile cinsel performansı olumsuz yönde etkileyecektir. Cinsel birleşme sırasında erkeğin zihninde yer eden erken boşalma ve eşini tatmin edememe korkusu zamanla cinsel isteksizliğe ve soğukluğa neden olabilir. Gerçekte var olmasa bile düşüncesi bile erkekler üzerinde baskı oluşturur.

Hemen şunu söyleyerek başlamakta fayda var. Yetişkin erkeklerin büyük çoğunluğu Erken boşalma sorunuyla ömürleri boyunca en az bir kere karşılaşırlar. Önemli olan kısa süreli ya da tek sefer erken boşalma sorunu değildir. Kalıcı hale gelmesi ve tekrarlamasıdır.

Erken Boşalma Testi Ne İşe Yarar?

Erken mi boşalıyorum? Erken boşalma sorunum var mı? gibi soruları sorduğunuzda genellikle hep sürelerle ölçüm yapılır. 2 dakika 3 dakika gibi. Tabi ki 1 dakikanın altında gerçekleşen boşalma erken boşalma problemine işaret ediyor olabilir. Erken boşalma testi ile cevaplayacağınız sorularla erken boşalıp boşalmadığınızı öğrenebilirsiniz. Doktorunuza danışmadan önce de fikir sahibi olacaksınız.

Erken Boşalma Testi Sonuçları

Erken boşalma testi sonuçları % olarak verilmektedir. Aldığınız puana göre test sonuçlarını kendiniz yorumlayabilirsiniz. Zaman zaman açıklayıcı bilgi ve makaleleri mail ile göndermek istiyoruz. Bu nedenle test sonuçlarını görmeden önce ufak bir kayıt işlemini tamamlamanız gerekiyor.

5 dakikanızı ayırarak erken mi boşalıyorum?, Erken boşalma problemim var mı? Gibi sorulara cevap vererek çözümü arayabilirsiniz.

Benzer Konular: