Geç Boşalmak istiyorum – Cinsel Dayanıklılık

Geç boşalmak istiyorum diyen erkekler genellikle haplara ve kremlere yönelirler. Evet haplar ve özellikle kremler boşalmayı geciktirici bir etkiye sahiptir. Ama aynı zamanda da alınan zevki ve hazzı azaltırlar. Kremler lokal olarak uyuşturucu etki göstererek erkeklerin aldıkları zevki azaltırlar. Cinsel dayanıklılığı artırıp yatakta daha uzun süre boşalmadan kalabilmek için kremlere ve haplara ihtiyacın yok. Çok basit bir kaç adımla cinsel dayanıklılığını artırabilirsin.

Olaya şu şekilde bakabilirsin. Top tekniği çok yüksek bir futbolcusun, fiziğin futbol oynamaya son derece elverişli. Ama kondisyon ve dayanıklılık konusunda sıkıntıların var. Maç kondisyonun neredeyse sıfır. Sence takıma girme şansın var mı? Hadi takıma girdin diyelim sahada istediğin kadar kalabilecek misin? Bence hayır. Bu nedenle cinsel dayanıklılığını arttırman gerekiyor.

Birkaç Basit Yöntemle Geç Boşalabilirsin

İşlerinde başarılı olan insanların ortak noktasının ne olduğunu hiç düşündün mü? İyi bir futbolcu, ünlü bir porno yıldızı, usta bir tenisçi yada rekortmen bir 100 metreci. Hepsi çok çalışıp vücutlarını nasıl kontrol edebileceklerini öğreniyorlar. Netice itibarı ile bakıldığında vüducudun sana hizmet etmek için var. En iyisini yapmaya çalışıyor.

erken boşalmak tercihtirVücudunun sekse verdiği tepkileri sınıflandırmaz ve ne olduğunu anlamazsan boşalmayı kontrol altına alamazsın. Evet yanlış duymadın Boşalma kontrol altına alınabilir. Ve boşalmayı kontrol altına aldığında “Geç boşalmak istiyorum, ne yapabilirim?” diye sormana gerek kalmayacak. İstediğin zaman boşalacaksın.

Mastürbasyon ya da seks sırasında vücudunda oluşan tepkileri tanımalısın. Sona yaklaşmayı hissedebilir ve tedbirler alabilirsin. Erken Boşalmak Tercihtir kitabında geç boşalma daha doğrusu istediğin zaman boşalma ile ilgili taktikler detaylı şekilde anlatılmış durumda. Dilersen yandaki resme ya da buraya tıklayarak kitabı inceleyebilirsin.

 

 Geç Boşalmak için…

  • Vücudunu tanı
  • Seks sırasında neler yaşadığını belirle
  • Doyuma ne zaman geldiğini anlamaya çalış
  • Aşırı heyecan yapma
  • Stresten uzak dur
  • Bol bol pratik yap
  • Dur – Başlat tekniğini kullan
  • Sıkma Tekniğini kullan
  • Erken Boşalmak Tercihtir Kitabını oku

Benzer Konular: