Erken boşalmak tercihtir kitabı hakkında bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Erken boşalmak tercihtir kitabı işe yarıyor mu? Kullanıcı yorumları nasıl? Merak edilen soruların cevaplarını yazının devamında bulabilirsiniz. “Ben zaten kitabı biliyorum, hemen PDF’i indirmek istiyorum” derseniz, aşağıdaki resme ya da buraya tıklayarak kitabı okumaya başlayabilirsiniz.

erken boşalmak tercihtir

Erken Boşalmak Tercihtir Kitabı İncelemesi

Zevk almak için yatağa girdiğinizde, birlikte olduğunuz kadını mutlu edememek kalıcı sorunlara neden olabiliyor. Kalıcı hale gelmesi erken boşalma problemi olarak isimlendiriliyor. Doğal gecikme yöntemleri arasında en etkili çözümlerden birisi erken boşalmak tercihtir kitabıdır. Kullanıcı yorumlarına bakıldığında okuyanları mutlu ediyor gibi gözüküyor. Peki erken boşalmak tercihtir kitabı gerçekten işe yarıyor mu?

Erken boşalmak, erkek dünyasında göz ardı edilemeyecek kadar önemli bir yere sahip. Kadınların gözünde düşük performanslı olmak endişesi, karşı cinse yaklaşırken tereddüt yaşanmasına sebep oluyor. Kız arkadaşı, sevgilisi ya da eşiyle mutlu olmak için girdiği yataktan hüsranla çıkmak korkusu erkeği cinsel anlamda soğutur. Çoğu erkek korkularını yenmek için doğal olmayan tedavi yöntemlerine binlerce lira harcamayı göze alır. Yeter ki performans sağlam olsun. Alınan haplar, kullanılan kremler ya da uygulanan yanlış spreyler cinsel sağlığı olumsuz etkilediği gibi erken boşalma problemine de çözüm üretmez. Neden mi? Hemen bakalım…

Erken Boşalmak Tercihtir, Tercihi Değiştirmek Senin Elinde

Evet kitabın sloganı son derece mantıklı gözüküyor ve haklılık payı oldukça yüksek. İnsan kendi tercihini ancak kendisi isterse değiştirebilir. Haplar tercihi değiştirmez, sadece değiştiriyormuş gibi yapar. Şunun altını çizmekte fayda var. Yöntem her ne olursa olsun kullanmadan önce uzman hekim tavsiyesi alınmalıdır. Erken boşalmanın fiziksel ve psikolojik etkenlere bağlı olabileceğini bilmeniz gerekir. Erken boşalma sebebiniz fiziksel ya da ciddi psikolojik sebeplere dayanmıyorsa okumaya devam edebilirsiniz.

Erken boşalma ve geciktirici sprey, krem

Geciktirici krem ya da spreylerin temel görevi uyuşturmaktır. Geciktirici spreyler erkeğin cinsel uyaranlara karşı en hassas bölgesi olan uç kısmını uyuşturur. Hissiyat azaldığı için geç boşalma sağlanır. Ancak tamamen geçici bir yöntemdir. Her ilişki sırasında kullanılmalıdır. Spreye bağımlı olmak öz güven düşürür ve zevk almak için girilen yatakta alınan hazzı en alt seviyeye çeker.

Piyasada satılan kremlerin ya da spreylerin fiyatları da ucuz değildir. Aylık olarak belirli maliyet gerektirir. Uzman tavsiyesi olmadan kullanmak sağlık sorunlarını da beraberinde getirebilir. Çoğu krem ve sprey internet üzerinden satışı gerçekleşen tarzda ürünlerdir, kontrolleri, onayları yapılmamıştır. Bizce uzman hekim görüşü alınmadan kullanılmamalıdır.

Erken boşalma ve haplar

Geciktirici haplar da kullanımı az olmakla birlikte spreylerle aynı amaca hizmet eder. O yüzden üzerinde durmuyoruz.

Erken boşalma ve prezervatif

Prezervatif kullanımı cinsel yolla bulaşan hastalıkların önüne geçmek, doğum kontrol sağlanması gibi temel amaçlara hizmet eder. Bunun yanı sıra ilişki sırasında hissiyatı azalttığı için geciktirici etki gösterir. Amaç sadece gecikmeyi kontrol altına almaksa yine geçici bir yöntemdir.

Görüldüğü üzere kullanılan geçici yöntemler hissiyatı azaltıp yatakta o an için daha uzun süre kalmayı sağlar. Sürekli satın alınmalıdır, özgüveni ve sağlığı kötü yönde etkileyebilir.  Haplardan, spreylerden çözüm beklemek sorunun sadece geri plana itilmesine sebep olur. Kısacası eğer uzman hekim tavsiyesi değilse kullanmayı hemen bırakmalısınız. Erken boşalmak tercihtir kitabı ile tercihinizi değiştirmeniz mümkün.

Erken Boşalmak Tercihtir Kimisi de Geç Boşalmayı Tercih Eder

Şehir efsanesi tadındaki performans hikayeleri can sıkıcı olabiliyor. Arkadaşlarınız sizin durumunuzu bilmese de, o an kendi hikayelerinizi anlatıyor olsa da içten içe sizi kemiriyor. Bazı durumlarda onu kırıcı bile olabiliyor. Zaman zaman kendinizi eleştirdiğinizde olmuştur. Kafanızın içinde dönüp duran sorular, özgüveninizi de kırıyor.

 • Erken boşalmak istemiyorum, ne yapmalıyım?
 • Erken boşalmanın doğal bir tedavisi yok mu?
 • Hep mi erken boşalacağım?
 • Yataktaki performansım ne zaman kadınları mutlu etmeye yetecek?
 • Ya terk ederse?
 • Erken boşalma ilaçları işe yarıyor mu?
 • Yarım bırakmak beni sıktı artık..

Tamam zaten bunlar bildiğiniz konular, şimdi çözümden biraz bahsedelim. Erkeklerin erken boşalma problemi sadece cinsel hayatlarını etkilemiyor. Yetersizlik hissi özel yaşantılarına ve iş hayatlarına da sirayet ediyor. Bilinç altındaki yetememe duygusu gerginlik, korku, saldırganlık, çekingenlik, özgüven azalması olarak kendini gösteriyor. Karşı cinsle olan ilişkilerinde bir adım geride durmasına sebep oluyor.

Kadınların sezileri ve beden dili işaretlerini görme duyuları oldukça gelişmiştir. Karşılaşmalarda erkeklerin tavırlarından güvensizlik izlerini hemen okuyabilirler. Diğer önemli etken de erkeklerdeki asabiyet durumudur. Erken boşalan erkekler bunun anlaşılmasından endişe ettikleri için gergin olabilirler. Gerginlik, ilişkilerin sona ermesinde önemli derecede rol sahibidir. Kendisinde olan yetersizliği eşine ya da sevgilisine yansıtarak kırıcı olurlar. Ama şu tespiti hemen yapmamız gerekiyor. 100 erkekten 70’i hayatlarının belirli dönemlerinde erken boşalma problemi yaşıyor. Kısacası bu öyle bilinmedik, sırlarla dolu sorun değil. Sizin gibi binlerce erkek erken boşalma sorunu yaşıyor.

Kabuğuna çekilip, kabullenmek çözüm değil. Geçici yöntemlerle kendinizi kandırmak da çözüm değil, tercihinizi değiştirebilirsiniz. Sizin için durum biraz faklı, araştırma yaparak sorundan kurtulmaya çalışıyorsunuz. İlerlemek adım atmanıza bağlı, siz ilk adımı attınız. Psikologların söylediği bir olayı hatırlatarak erken boşalmak tercihtir hakkında bilgiler vermek istiyorum.

Psikologlar “sorunu büyütmemek” gerektiğini söylüyorlar. Sorun olmasa bile kafanıza takarak bunu sorun haline getirmeniz olası. O zaman yapmanız gereken tek şey tercihinizi değiştirmek olacak.

Tercihin Yönetim Merkezi

Şimdi yavaş yavaş konuya geliyoruz. Başka yerlerde okuduklarınızdan ya da dinlediklerinizden erken boşalmanın yönetim merkeziniz penis olduğunu düşünüyordunuz. Başlat – bırak tekniği, sık-bırak tekniği, kegel egzersizi vb. gibi egzersizler doğal olarak penise odaklanmış durumda. Penisi yönetirsen erken boşalmazsın tavsiyeleri işe yaramıyor.

Penis yerine beyninize ve duygularınıza odaklanmanız gerekir. Boşalmayı sağlayan kas grupları yönetilebilir kaslardır, beyninizden talimat alabilirler.

Erken Boşalmak Tercihtir Sırrı

Erken boşalmak tercihtir kitabı hakkındaki detaylı incelememizde kitabın size neler sunduğunu paylaşıyor olacağız. Erken boşalmak tercihtir kitabını okuyanların yorumları, kitap içeriğindeki başlıkları detaylı şekilde yazımızda bulabilirsiniz. Uzun seneler benzer problemi yaşayan erkekler üzerinde yapılan araştırmalar erken boşalma problemini tarihe gömdü. Her şeyden önce kitap erken boşalmayı problem olarak değil bir tercih olarak görüyor.

Olayın sırrı da burada yatıyor. Şu ana kadar kitaptan elde ettiğimiz 2 temel noktaya ortaya çıkmış durumda.

 1. Erken boşalmayı sadece penisi kontrol ederek engelleyemezsiniz. Başarılı olmak için zihin ve duyguları da yönetmek gerekir
 2. Erken boşalmak tercihtir ve tercihler değiştirilebilir.

Erken Boşalmak Tercihtir PDF İçinde Ne Var?

Şu ana kadar anlattıklarımızın siz ışık tuttuğunu biliyoruz. Yazının bundan sonraki bölümünde kitabı biraz daha detaylı inceleyeceğiz. Eğer bu kadar bana yeter derseniz hiç vakit kaybetmeyin hemen indirip okumaya başlayın.

erken boşalmak tercihtir

Erken Boşalmak Tercihtir PDF İndir

Erken boşalmak tercihtir kitabı yorumlarını merak ediyorsanız, bizimle kalmaya devam edin. İncelemeyi bitirdikten sonra erken boşalmak tercihtir kitabını okuyanlar ne demiş göz atacağız.

Çözüm tamamen mantıklı ve uygulanabilir. Çözümden ziyade tedavi de diyebiliriz. Erkeğin kendi kendine uygulayabileceği tedavi yöntemi ve tavsiyeler kitabı tarif etmek için yeterli. Altını çizerek belirtelim eğer kitabın içinde ilaç, hap, krem ve sprey benzeri çözümler arıyorsanız kitap size göre değil. Zihinimi kontrol ederek boşalmayı kontrol altına alırım diyorsanız -ki bizce doğru olan bu- devam edelim.

Erkeklik Organınızı Ne Kadar Tanıyorsunuz?

İşe kendinizi tanıyarak başlamak, ne olup bittiğini anlamanıza yardımcı olur. Yüzeysel olarak bakıldığında cinsel olarak uyarılıyoruz, aşırı zevk alıp boşalıyoruz. Peki tüm bunlar nasıl gerçekleşiyor? Erken boşalmak tercihtir PDF olaya erkeği kendisine tanıtarak başlıyor. Sadece anatomik olarak değil, erkeğin genlerine işlenmiş olan davranış kodlarını ele alarak kolay anlaşılır hale getiriyor.

 • Boşalma nasıl gerçekleşir
 • Erkekler neden erken boşalmayı tercih etmişler?
 • Cinsel uyarı düzeylerini tanımak

Erken boşalan erkeklerdeki en büyük dezavantaj erken boşalmanın kendisidir. Çünkü erken boşalan erkek henüz ne olup bittiğini anlama fırsatı olmadan boşalır. Boşalmayı yöneten kas gurupları öğrenildiğinde kontrol edilebilir hale gelir. Nasıl mı? Hemen izah edelim. İnsan vücudunda iki tür kas gurubu vardır.

 • Kontrol edilemeyen kaslar
 • Kontrol edilebilen kaslar

Kontrol edilemeyen kaslar: Adı üstünde kontrol edilemezler. İstem dışı olarak görevlerini yerine getirirler Örneği: Kalp kasları.

Kontrol edilebilen kaslar: El, kol, bacak gibi kaslar kontrol edilebilir. Şimdi sıkı durun! Boşalmayı sağlayan kaslarda kontrol edilebilir kas gurubuna dahildir.

Penisi, zihni ve duyguları kontrol ederek boşalmayı sağlayan kas ve kaslar kontrol edilebilir. Kitabın temel sırrı da burada yatıyor.

Eğer kendinizi tanırsanız gecikebilirsiniz! Bazen geç kalmak iyidir!

Erken Boşalmak Tercihtir Kitabı Başlıkları

Erken boşalmak tercihtir kitabı sırf erken boşalıyorum diyenlere yönelik değil. Yatakta daha fazla haz almak isteyen, her saniyesinin tadını çıkarmak isteyen erkeklere de hitap ediyor. Kendi geliştirerek istediği zaman boşalabileceğini söylüyor. Kitabın başlıklarından bazılarına bakmak gerekirse;

 • Genel Bakış
 • Erken Boşalma Nedir?
 • Erkek ve Cinsellik
 • Performans
 • Boşalma Mekanizması
 • Zihin ve Algılama
 • Egzersizler
 • Boşalmak ve Boşalmamak
 • Nefes Kontrolü
 • Sevişme ve Önsevişme
 • Acil Durum Eylem Planı
 • Günlük Plan

Aslında her bir bölüm üzerinde ayrı ayrı durabiliriz, fakat uzun sürer. O nedenle bizce erken boşalma  sorununun tarihe karıştığı bölüm üzerinde duracağız. Boşalma mekanizması, Zihin ve Algılama ve Egzersizler kısmı erkeklerin sorununu çözen alan olarak gözüküyor. Tedavi olarak sıkıcı yöntem izlenmiyor, sevişme ve ön sevişme bölümleriyle yatakta alınan zevk katlanıyor.

Kitabın önemli özelliklerinden bir tanesi de şu erken boşalma süre formüllerini çöpe atıyor olması. Vardır ya “penis uzunluğu ile başka bir şeyi çarp, vuruş sayısına böl çıkan süre şunun altındaysa erken boşalıyorsun demektir”. Ya da “Şu kadar sürenin altındaysa kabul edilmez” gibi yaklaşımlardan uzak. Boşalmanın ortama, partnere ve zevke odaklığı olduğunu anlatıyor. Kitaba kendinizi vererek okur ve uygularsanız sonuçta kazanan siz olacaksınız.

Erken Boşalmak Tercihtir Kitabı Yorumları

Kitap hakkındaki yorumlar oldukça ikna edici. Zaman zaman bizim de sitemizi yorumlar geliyor, ne var ki konu hassas olduğu için isim vermeden yayınlamamız gerekiyor. İsim verilmediğinde de sanki düzmece yorumlar hissi uyandırabilir. Ancak bir okuyucumuzdan izin alarak onun yorumunu yayınlamak istediğimizi belirttik. Kendisi de kişisel bilgilerin gizli kalması koşuluyla kabul etti.

merhaba;
sayın admin gelişimle ilgili de biraz zorlandım ama gelişme eskiye oranla daha iyi olduğunu düşünüyorum ama istediğim seviyelere gelemedim diyebilirim tam olarak gelişime bakınca umudurm arttı.. iyi geceler tekrardan program gerçekten harika bu arada bunuda söylemeden edemiyeceğim her ayrıntı düşünülmüş uygulanmış

Eğer yazara ulaşmak ve ilk ağızdan bilgiler almak isterseniz buraya tıklayıp yazara sorularınızı sorabilirsiniz.

Erken Boşalmak Tercihtir Kitabının Avantajları

Yüzlerce erkek tarafından denenmiş ve başarılı bulunmuş bir kitaptan bahsediyoruz, bundan daha büyük avantaj olamaz. Kitap memnuniyet oranı %97’nin üzerindedir.

 • Kitabın PDF olması büyük avantaj. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayardan okunuyor. Saklamak, kaybolmak ve yırtılmak gibi sorunları yok
 • Tek sefer ödeme yapılıyor, her ay sprey, krem masraflarından kurtarıyor
 • Kimyasal hiç bir öneri yok
 • Kalıcı çözüm sunuyor
 • Anlaşılır yazım dili
 • Tek başına uygulanabilir teknikler (Egzersizler sırasında %60 oranında partnere ihtiyaç duyulmamaktadır.)
 • Fiyat avantajı

Erken Boşalmak Tercihtir Kitabının Dezavantajları

 • Ücretsiz Erken Boşalmak Tercihtir kopyasının internet’te dolaşıyor olması. Yarım ve yanlış bilgilerle dolu (-telif hakkından dolayı tamamı yayınlanamıyor-) kopya içeriklere dikkat etmek gerek.
 • Kopya olarak satın alınan içeriklerde güncelleme ve danışma şansı bulunmamakta.
 • İade sonrası güncelleme ve danışma hizmetlerinin sona ermesi.

Erken boşalmak tercihtir kitabı ile tercihinizi değiştirebilirsiniz.

Benzer Konular: