Erken Boşalmak Tercihtir Kitabı İnceleme 2018

Erken boşalmak tercihtir kitabı işe yarıyor mu? Kitabın içinde neler var? Merak ettiğin tüm soruların cevabı bu yazıda, okumadan karar vermeyin.

Erken Boşalmak Tercihtir Kitabı Hakkında

Kitabın Adı: Erken Boşalmak Tercihtir.

Kitabın Türü: PDF formatında hazırlanmış e-kitap.

Kitabın Sayfa Sayısı: Erken boşalmak tercihtir kitabı 139 sayfa, Acil Durum Eylem Planı ( hediye kitap) 31 sayfa, Günlük Plan ( Kitapta yer alan egzersizlerin uygulama planı) 5 sayfa. Toplamda 175 sayfa

Kitabın Konusu: Erken boşalma mekanizmasını tanıtarak kişinin kendini anlaması zihin ve kas kontrolünü sağlayarak erken boşalma problemine son vermesi.

Günümüz erkekleri hayatlarında farklı sorunlar ve problemlerle uğraşıyorlar. İş stresi, sorumluluklar vb. etkenler modern erkeğin hayatında zorluklara yok açıyor. Geçmişte yaşayan atalarımız bunlarla uğraşmıyor muydu? Göreceli olarak değişen durumdan bahsediyoruz. Moderne toplumlardaki cinsel birleşmeye bakış açısı değişim gösterdi. Beraberinde eskiden çok da önemsenmeyen boşalma süresi hesaplamayı da beraberinde getirmiş oldu.

Boşalma süresinin kısa olması hayatta kalmayı ve genleri sonraki kuşaklara aktarmayı garanti altına alırken artık sürenin daha uzun olması bekleniyor. Yatakta daha uzun süre kalmak mutlu cinsel birlikteliğin anahtarı olarak görülüyor.

Penis boyuna olan hassasiyete verilen önemin boşalma süresine de verilmesi gerektiğinin altı özellikle çiziliyor. Sonuçta 1 dakikadan daha az sürede boşalma gerçekleştiğinde penisin büyüklüğünün önemi kalmıyor.

Farklı haplar ve kremler piyasadaki yerini alıp büyük bir pazara ev sahipliği yapıyor. Ancak doktorlar uzman tavsiyesi olmadan hap ve krem kullanımını önermiyorlar. Zira geçici olarak soruna çözüm üretmek sadece yüzleşmeyi erteliyor.

Bunun yanı sıra nefes teknikleri yıllardır konuşuluyor ve başarılı örnekler Erken boşalma – Premature ejaculation sorunu yaşayan erkeklerin umudu oluyor. Nefes tekniği doğru öğrenilip uygulandığında stresi azaltıp, aceleci davranmanın önüne geçiyor. Doğru nefes tekniğini öğrenmek ve uygulamak da 12 hafta gibi insan hayatında kısa sayılabilecek bir dönemde halledilebiliyor.

İşte yazımızın konusu olan Erken Boşalmak Tercihtir Kitabı burada imdada yetişiyor. Belirli bir program dahilinde adım adım bu sorundan nasıl kurtulabileceğini anlatıyor. Yazının devamında kitap hakkında bilgileri bulabilirsin.

Her ay krem ve ilaçlara para harcamak yerine kendini geliştirerek sorunu kökünden çözmek mümkün.

Erken Boşalmak Tercihtir Kitabı Nasıl Okunur?

Kitap PDF formatında hazırlanmış e-kitaptır. Ödeme sonrasında kitabı indirmek için gerekli link mail adresinize gönderilir. Gelen maildeki link tıklanarak akıllı telefon, tablet ya da bilgisayara indirilerek okunur. Ev adresinize gelen basılı bir yayın olmadığı için saklama derdiniz olmaz. İstediğiniz anda dosyayı açarak hemen okuyabilirsiniz. Adobe acrobat reader dışında herhangi bir PDF okuyucusu da kitabı açabilir. Başka yazılıma ihtiyacınız yok.

Erken Boşalmak Tercihtir Kitabı Nereden Alınır?

Kitap OdaklıPazar üzerinden satılmaktadır. OdaklıPazar güvenli ödeme sayfası dışında herhangi bir yere ödeme yapmayın. Buraya tıklayarak kitabın resmi satış sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Satın al butonuna bastığınızda OdaklıPazar’ın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Adres çubuğunda OdaklıPazar Internet ve Yazılım ibaresinin olmasına dikkat edin.

erken boşalmak tercihtir kitabı

Erken Boşalmak Tercihtir Kitabı

Ödemenizi yaptıktan sonra kitabın indirme linki sipariş verirken kullanmış olduğunuz mail adresinize gönderilecektir.

Erken Boşalmak Tercihtir Kitabında Neler Var?

Kişiden kişiye değişen sonuçlar göstermekle birlikte kullananlardan olumlu geri dönüşler sağlayan bir kitaptır. Erken boşalmanın çözümü için herhangi bir ilaç tavsiyesinde bulunmamaktadır. Problemi problem olmaktan çıkartıp çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde okuyucuyu rahatlatan bir etkisi var. Yazım dili son derece basit ve anlaşılır.

Temel olarak kişinin kendisini tanıması üzerine odaklanmış düşünce yapısı ön plana çıkıyor. Kas ve zihin kontrolünü sağlayarak boşalma, uyarılma gibi durumların seviyelerini tanıtmayı hedefliyor. Gereken gelişim sağlandıktan sonra boşalmanın kontrol altına alınmasını sağlıyor.

Geçmişten günümüze erkeklerin cinsel hayatına ışık tutarak erkeklerin neden erken boşalmayı tercih edebileceğini ortaya koyuyor. Gençlik yıllarında edinilen alışkanlıkları egzersiz yöntemiyle değiştirmeyi öneriyor. Kısacası kişilerin tercihlerini değiştirmek için yol gösterici oluyor.

  • Boşalmayı sağlayan kasların kontrolü
  • Kendi başına yapılabilen egzersizler
  • Uyarılma ve boşalma seviyesinin kontrolü
  • Egzersizler (sadece kegel ya da başlat bırak egzersizi DEĞİL)
  • Acil durum eylem planı isimli hediye kitap. Kısa sürede erken boşalmayı yavaşlatacak çözümleri içeriyor.

Erken boşalmak tercihtir kitabı, boşalmanın tercihe bağlı olduğu düşüncesinden yola çıkılarak hazırlanmış. Ve tercihler değiştirilebilir. Eğer erken boşalmayı tercih ediyorsan geç boşalmayı da tercih edebilirsin.

Erken boşalmak tercihtir kitabını indirmek için buraya tıkla.

Benzer Konular: