Erken Boşalmak Tercihtir Kitabı İnceleme 2018

Erken boşalmak tercihtir kitabı işe yarıyor mu? Kitabın içinde neler var? Merak ettiğin tüm soruların cevabı bu yazıda, okumadan karar vermeyin.

Erken Boşalmak Tercihtir Kitabı Hakkında

Kitabın Adı: Erken Boşalmak Tercihtir.

Kitabın Türü: PDF formatında hazırlanmış e-kitap.

Kitabın Sayfa Sayısı: Erken boşalmak tercihtir kitabı 139 sayfa, Acil Durum Eylem Planı ( hediye kitap) 31 sayfa, Günlük Plan ( Kitapta yer alan egzersizlerin uygulama planı) 5 sayfa. Toplamda 175 sayfa

Kitabın Konusu: Erken boşalma mekanizmasını tanıtarak kişinin kendini anlaması zihin ve kas kontrolünü sağlayarak erken boşalma problemine son vermesi.

Erken Boşalmak Tercihtir Kitabı Nasıl Okunur?

Kitap PDF formatında hazırlanmış e-kitaptır. Ödeme sonrasında kitabı indirmek için gerekli link mail adresinize gönderilir. Gelen maildeki link tıklanarak akıllı telefon, tablet ya da bilgisayara indirilerek okunur. Ev adresinize gelen basılı bir yayın olmadığı için saklama derdiniz olmaz. İstediğiniz anda dosyayı açarak hemen okuyabilirsiniz. Adobe acrobat reader dışında herhangi bir PDF okuyucusu da kitabı açabilir. Başka yazılıma ihtiyacınız yok.

Erken Boşalmak Tercihtir Kitabı Nereden Alınır?

Kitap OdaklıPazar üzerinden satılmaktadır. OdaklıPazar güvenli ödeme sayfası dışında herhangi bir yere ödeme yapmayın. Buraya tıklayarak kitabın resmi satış sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Satın al butonuna bastığınızda OdaklıPazar’ın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Adres çubuğunda OdaklıPazar Internet ve Yazılım ibaresinin olmasına dikkat edin.

Ödemenizi yaptıktan sonra kitabın indirme linki sipariş verirken kullanmış olduğunuz mail adresinize gönderilecektir.

Erken Boşalmak Tercihtir Kitabında Neler Var?

Kişiden kişiye değişen sonuçlar göstermekle birlikte kullananlardan olumlu geri dönüşler sağlayan bir kitaptır. Erken boşalmanın çözümü için herhangi bir ilaç tavsiyesinde bulunmamaktadır. Problemi problem olmaktan çıkartıp çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde okuyucuyu rahatlatan bir etkisi var. Yazım dili son derece basit ve anlaşılır.

Temel olarak kişinin kendisini tanıması üzerine odaklanmış düşünce yapısı ön plana çıkıyor. Kas ve zihin kontrolünü sağlayarak boşalma, uyarılma gibi durumların seviyelerini tanıtmayı hedefliyor. Gereken gelişim sağlandıktan sonra boşalmanın kontrol altına alınmasını sağlıyor.

Geçmişten günümüze erkeklerin cinsel hayatına ışık tutarak erkeklerin neden erken boşalmayı tercih edebileceğini ortaya koyuyor. Gençlik yıllarında edinilen alışkanlıkları egzersiz yöntemiyle değiştirmeyi öneriyor. Kısacası kişilerin tercihlerini değiştirmek için yol gösterici oluyor.

  • Boşalmayı sağlayan kasların kontrolü
  • Kendi başına yapılabilen egzersizler
  • Uyarılma ve boşalma seviyesinin kontrolü
  • Egzersizler (sadece kegel ya da başlat bırak egzersizi DEĞİL)
  • Acil durum eylem planı isimli hediye kitap. Kısa sürede erken boşalmayı yavaşlatacak çözümleri içeriyor.

Erken boşalmak tercihtir kitabı, boşalmanın tercihe bağlı olduğu düşüncesinden yola çıkılarak hazırlanmış. Ve tercihler değiştirilebilir. Eğer erken boşalmayı tercih ediyorsan geç boşalmayı da tercih edebilirsin.

Erken boşalmak tercihtir kitabını indirme için buraya tıkla.

Benzer Konular: