Erken Boşalıyorum Tedavisi Nedir?

Erken boşalma çiftler arasında mutsuzluk yaratarak ilişkinin zedelenmesine sebep olabilir. Sevgi, saygı, aşk ve karşılıklı anlayış çiftlere yardımcı olsa da erken boşalma probleminin önüne geçilerek uzun soluklu ve sağlıklı ilişkinin zemini hazırlanabilir. Konu erken boşalma olduğunda erkekler genellikle sorunun üstüne kapatmaya çalışır ya da görmezden gelir. Çünkü; konu hassas olduğu için herkesle paylaşamazlar. Internetten okunan bilgiler ya da izledikleri görüntülerle kendilerini kıyaslamaya çalışırlar. Duyulan beylik laflar da var olan sorunu daha da körüklemekten başka bir işe yaramaz.

İlk atılması gereken adım “Erken boşalma” sorununun olup olmadığını tespit etmektir. Daha önce de diğer yazılarımızda da belirtildiği gibi erken boşalma problemine temel olarak “Fiziksek Sorunlar” ve “Psikolojik Sorunlar” gösterilmektedir. Uzman bir hekime giderek sorunun neden kaynaklandığı öğrenilebilir. Hiç akla gelmeyecek fiziksel rahatsızlıklar erken boşalma sebebi olarak karşımıza çıkabilir. Örneğin; Kalp rahatsızlığı olan erkeklerin birleşme sırasında kapıldıkları endişe bir an önce boşalmayı tetikleyebilir.

Erken Boşalmak Tercihtir

Erken boşalıyorum tedavisi nedir? diye düşünenler için tavsiyelere yer verdiğimiz bu yazımızda “Erken Boşalmak Tercihtir” kitabından bahsetmek istiyoruz. Evet bir kitaptan bahsedeceğiz. Fiziksel herhangi bir sorununuz yoksa ve derin buhranlar yaşamıyor, psikolojik olarak kendinize, çevrenize zarar verme eğiliminde değilseniz kitabı okumanızın size hiç bir zararı olmayacaktır. Aksine okuduğunuz bilgilerle kendinizi kontrol altına almayı öğrenebilir ve en kısa sürede mutlu bir cinsel hayata kavuşabilirsiniz.

erken boşalmak tercihtir

Erken boşalmanın tedavisinde kendi kendinize yardımcı olacağınız “Erken boşalmak tercihtir” isimli kitap bir e-kitaptır. Cep telefonu, tablet ya  da bilgisayarınızdan rahatlıkla okuyabilirsiniz. Kargo ile gönderilmez ve basılı bir yayın değildir. Dolayısı ile “Nerede saklasam?” diye düşünmenize gerek yok. Fırsatını bulduğunuz her an okuyabilir ve verilen uygulamaları inceleyerek uygulayabilirsiniz.

Erken Boşalmanın Tedavisi Bir Kitap mı?

Çevrenizdeki arkadaşların söyledikleri gerçekleri ne kadar yansıtıyor olabilir? Ya da kaç kişiyle bu konuyu konuşabiliyorsunuz? İzlediğiniz filmlerde aktörlerin bir çekim için ne kadar zaman harcadıklarını ya da filmlerin kaç defa montajlandığını biliyor musunuz? “Erken boşalıyorum” demek için belirlenen süre ne kadar ve neye göre belirleniyor?

Soruların sayısı kolaylıkla çoğaltabiliriz ama amacımız soru sormak değil çözüme destek olmak.

Erken boşalmak tercihtir kitabını okudukça olaya bakış açınızın değişebileceğini ve kendinize yardımcı olabileceğinizi düşünüyoruz. Atalarımızdan miras gelen ve doğanın erkeğe biçtiği rol ile olan mücadelesini okudukça aslında sonucun şaşırtıcı olmadığını göreceksiniz. Bugüne kadar bir tercihiniz vardı o da “Erken boşalmak” bundan sonra tercihinizi değiştirerek “Geç boşalabilirsiniz”.

Erken Boşalanların Ortak Sorunu Nedir?

Psikolojik olarak bakıldığında temel sorunlar genellikle gençlik yıllarında edinilen yanlış alışkanlıklara ve baskılara bağlıdır. Ancak kas ve zihin davranışları geliştirilerek değiştirilebilir. Erken boşalmak tercihtir kitabında da bahsedildiği üzere kendinizi profesyonellerle kıyaslamayın. Çok ünlü futbolcular istedikleri hareketleri yapabilmek için saatlerce çalışıyorlar. Kas ve beyin koordinasyonları otomatik hale geliyor. Boşalma işlevini yerine getiren kaslar da kontrol edilebilir kaslardır. İlgili kasları kontrol ederek ve zihinsel olarak hazırlanarak “Erken boşalma tedavisinde” adım adım ilerleyebilirsiniz.

Erken boşalıyorum tedavisi nedir ?  sorusunun cevabı “Kişinin kendisidir”. Erken boşalmak tercihtir kitabını okuyarak aşama kaydedebilirsiniz.

Benzer Konular: