Erken Boşalmak Tercihtir PDF Kitabı Hakkında

Erken Boşalmak Tercihtir e-kitabı (PDF) Erken boşalma sorunu yaşayanlar için özel olarak hazırlanmıştır. Sorunu kalıcı olarak ortadan kaldırmak için hazırlanan kitap, boşalmanın bir tercih olduğunu ve kontrol edilebildiğini her sayfasında detaylı bir şekilde anlatıyor. Boşalmayı kontrol altına almak için neler yapılması gerektiğini adım adım anlatıp, düzenli bir program sayesinde çileye dönen seks hayatını düzenliyor.

Erken Boşalmak Nasıl Tercih Olabilir ?

Kitabın ismi çok dikkat çekici. Başlığı ilk okuduğumda ” Erken boşalmak nasıl bir tercihtir? Kim erken boşalmayı tercih etmek ister ki? diye düşündüm. Kitabı okuyunca erken boşalmanın tam bir tercih olduğunu ve tercihlerin değiştirilebildiğini öğrendim. Erkek boşalma mekanizmasını kontrol altına alabiliyor. Yani istediği zaman boşalabiliyor. Aslında bu başlıkla geç boşalma problemi olanlara da bir çözüm sunuluyor. Kısacası erkeğe “İstediği zaman boşalmak” fırsatını tanıyan harika bir kitap.

erken boşalmak tercihtir

Kitapta Neler Var?

Erkeğin cinsel hayatını nelerin yönettiğini öğrenmesi adına son derece başarılı bir kitap olmuş. Pek çoğumuzun yanlış bildiklerini ezber bozarak kafamıza vura vura anlatıyor. Boşalma aşamasına gelene kadar vücutta olan tüm değişimleri adım adım tarif ederek, boşalma mekanizmasının işleyişini anlamamızı sağlıyor.

Geçmiş yıllarda edindiğin yanlış bir alışkanlığın Erken Boşalmanın Sebebi olabileceğini hiç düşündün mü? Ya da Erken Boşalmanın bir zamanlar avantaj olarak görüldüğünü ve tercih edildiğini? Ama artık alışkanlıkları ve tercihleri değiştirmenin zamanı geldiğini söylüyor. Nasıl başarabileceğini dakika dakika saat saat neler yapacağını anlatan egzersizlerle öğretiyor.

  • Acil durum eylem planı: Kısa sürede geçici olarak çözümler sunan yardımcı bir kitap. Yardımcı kitaptaki bilgiler, boşalma süresini geçici olarak uzatmak için neler yapılması gerektiğini anlatıyor. Ama ana kitaptaki bilgiler hayat boyu erken boşalma sorununa çözüm olabilecek yöntemleri içeriyor.
  • Boşalma Mekanizması Nasıl Çalışır?
  • Sinir Sistemi ve Boşalmanın Kontrolü
  • Egzersizler

Erken Boşalma ve Egzersiz mi?

Evet biliyorum egzersiz deyince aklına hemen “dur-başlat”, “kegel egzersizleri” vs geliyor. Tamam bunlar bir yere kadar işe yarıyor. Ama kendini psikolojik olarak da hazır hissetmelisin. Vücudunu ve sürecin nasıl işlediğini iyi öğrenmelisin. Duygularını kontrol ettiğinde sinir sistemini ve dolayısı ile boşalma mekanizması içindeki kas guruplarını da kontrol edebilirsin.

Erken Boşalmak Tercihtir Kitabını (PDF) hemen incele.

Benzer Konular: