Erken Boşalma Egzersizleri ile Erken Boşalmaya Son

Erken boşalmaya son demek için hangi erken boşalma egzersizleri işe yarıyor bilmek ister misin? Öyle klasik her yerde bulabileceğin ergzersizlerden bahsetmiyorum. Çözüme ulaşabileceğin, sevişirken yatakta daha uzun süre kalmanı sağlayacak erken boşalma problemine son verecek egzersizlerden bahsediyorum.

Erken Boşalmadan Kurtulmak İstiyor musun?

Erken boşalmadan kurtulmak için önce istemek sonra da ne yapman gerektiğini bilmek gerekir. Eğer gerçekten mutsuzsan, utanıyorsan ve kurtulmak istiyorsan yazıyı sonuna kadar oku. Erken boşalma egzersizleri ve çok daha fazlasını bulacaksın. Egzersiz tek başına yeterli değil. Fiziksel olarak kendini kontrol altına alabilmek, psikolojik olarak da kendini hazırlamaya bağlıdır.

“Erken boşalma egzersizleri”, erken boşalmayı engellemek için yapabileceğim tüm hareketleri kapsamaktadır. Prezervatif, geciktirici kremler gibi geçici çözümlerle sadece seni o an mutlu eder. Aklının bir köşesinde “erken boşalıyorum” kaygısı varken yatakta mutlu olamazsın.

Erken Boşalmadan Kurtulmak için Egzersizler

Erken boşalma nedir? yazısında ne olduğunu öğrendin. Şimdi nasıl kurtulacağını öğreneceksin. Fiziksel sebepler dışında oluşan psikolojik durumlar erken boşalma sebebidir. Aslında psikolojik sebepler erken boşalmayı tercih etmek anlamına da geliyor. Karşı koymazsan kabul etmişsin demektir. Yani tercihini erken boşalmaktan yana kullanmış ve kendini değiştirmek istemiyorsun anlamına gelir.

Halbu ki; erken boşalmak tercihtir kitabını okuyarak tercihini değiştirebilirsin. Farkında olmak, istemek ve çalışmaktır esas olan. Erken boşalmak tercihtir kitabının erken boşalmayı durduran egzersizler ve daha fazlasını içerdiğini biliyorum. İşe yaradığı da ortada. Şimdi kitabı okuma isteğini bir kenara bırakıp, aşağıda yazdıklarımı oku. En sık kullanılan egzersizleri aşağıda görebilirsin.

En Sık Tavsiye Edilen Erken Boşalma Egzersizleri

KEGEL Egzersizi: Sanırım internette gezerken en sık karşılaştığın egzersiz KEGEL egzersizidir. Temelde boşalma mekanizmasını kontrol eden kas guruplarını çalıştırmayı ve kontrol etmeyi öğretir. İşeme sırasında sadece kasları kullanarak çişi tutmak ve tekrar bırakmak olarak çalışılır. Tek başına yapılan egzersiz türüdür.

Tamam kasları tanımak ve kontrol etmek için uygun. Peki ya sevişme sırasında ne olacak. O kadar çok cinsel uyarıcının olduğu bir anda işerken ki gibi rahat kontrol edebilir misin? Hayır. O zaman psikolojik olarak da hazırlanman gerekir.

erken-bosaliyorum-ne-yapabilirim

DUR – BAŞLAT Egzersizi: Bu da yine kontrolle ilgili bir egzersizdir. Boşalmaya yakın olduğun an mastürbasyonu bırakıp tekrar başlamakla ilgili. Peki hangi şartlarda işe yarar? Egzersizin farklı evreleri olması lazım. Nefes ve inleme duyarken işitsel olarak uyarılırsın. Gördüğünde görsel olarak. Senin tek başına yaptığın bu egzersizler partnerinle olduğunda ne kadar işe yarayacak. O halde tüm durumlara hazırlıklı olmalısın. Kendini tanımalı ve derecelendirmelisin.

Az önce bahsettiğim erken boşalmak tercihtir kitabı bu ve bunun dışındaki egzersizleri nasıl yapman gerektiğini kendini nasıl hazırlaman gerektiğini detayları ile anlatıyor. Sana özel egzersiz programı sunuyor. Fiziksel bir sorun yoksa erken boşalma tedavisi için uygulaman gereken tüm adımları sana veriyor. Kitabı kesinlikle okumanı tavsiye ederim. Çözümün ne kadar basit olduğunu göreceksin.

Erken Boşalma Tedavisi için Toplamda 48 Saat Yeterli

48 saat içinde erken boşalma sorunundan kurtulman mümkün. Kitapta yer alan bilgileri oku, erken boşalma egzersizleri sana mutlu cinsel hayatın kapılarını açacak. Detayları görmek için buraya tıkla.

Benzer Konular: