Erken Boşalma Doğal Tedavisi – Tantra Yöntemi

Erkekler cinsel kimliklerini keşfetmeye başladıklarında çevrenin etkisi ile seksi, hayvani bir iç güdü olarak yaşamaya başlar. İlerleyen yıllarda bitirim arkadaşlar arasında yapılan sohbetler, izlenilen porno filmler, arkadaşların kız arkadaşlarıyla yaşadıkları maceralar erkekleri sadece sekse odaklı bir hale getirir. Tek amaç cinsel gücü ispatlamak partnerin aldığı zevki umursamadan mümkün olduğu kadar çok boşalabilmektir. Kurulan hayaller hep sayılar ve rakamlar üzerinde yoğunlaşır. Erken boşalma sorununun temelleri de bu yıllarda atılmaya başlar.

Aşık olduktan, evlendikten ya da erkek olgunlaştıktan sonra sekse bakış açısı değişir. Nicelikten çok nitelik önem kazanmaya başlar. Eşine zevk verememek korkusu psikolojik baskıları da beraberinde getirir. Yatak odasında sıklıkla yaşanmaya başlayan hüsran kalıcı hale gelir. Artık Erken boşalma doğal tedavisi ilk amaç olmuştur. Çünkü karşılıklı olarak alınan haz düşmüş, yerini sıkıntı ve üzüntüye bırakmıştır.

Neyse ki yaşanan erken boşalma problemlerinin büyük bir kısmı psikolojik temelli sorunlara dayanır ve doğal yollardan çözülebilir. Eşinde yardımı ve kendi yapacağın egzersizlerle boşalmayı kontrol altına alabilirsin. Uzak doğuda yüzyıllardır uygulanan teknikler bugün tüm dünyaya yayılmış durumda. Eşlerin seksten aldıkları zevki en üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen tantrik seks yöntemlerden sadece bir tanesidir.

Erken Boşalmak İstemiyorum

Erkeğin yatakta başına gelebilecek olumsuzlukların başında gelir. Yapılan araştırmalar Türk erkeklerinin hemen hemen hepsinin hayatının belirli dönemlerinde erken boşalma, sertleşememe gibi sorunlarla karşılaştığını gösteriyor. Erken boşalma sorununu kalıcı olarak yaşayanların da sayısı azımsanmayacak kadar çok. Erkeğin hem fiziksel hem de ruhen sekse hazır olması, kendine güvenmesi eşine inanılmaz dakikalar yaşatır. Kadınını yatakta mutlu eden erkek, eşinin vazgeçilmezi olur.

Az önce bahsettiğim tantrik seks, yani Tantra uzak doğu kültüründen gelir. Hakkında yapılan bilimsel tanımlamaları bir kenara bırakırsak en sade haliyle “tek olmak  olarak izah edebiliriz. Ortak bir duygu ve ruh hali için eşinle beraber katışmak olarak düşünülebilir. Ruhen, zihnen ve bedenen tek olmak. Tek olunca her şey bir arada olur ve biryerlere yetişmeye gerek kalmaz. Koşmana gerek yoktur. Yavaşlamak işin temelinde yatar. Aradaki bağ ve iletişim güçlendikçe tek oldukça yavaşlamak doğal olarak gerçekleşir. Eş ile kurulan ruhsal ve zihinsel bağ, seks odaklı boşalma içgüdüsünü terk etmeye, yaşanan andan zevk almaya odaklanmayı sağlar.

Nefes Egzersizi

Her şey doğru nefes alıp vermekle başlar. Doğru nefes alıp vermek tüm profesyonel sporların, meditasyonların ve sağlıklı olmanın temelini oluşturur. Aldığınız nefes ve cinsel organlarınız arasında bağlantı olduğunu hayal edin. Bu arada vücudunu tanıman gerekiyor. Boşalmayı sağlayan kas guruplarını kontrol altına almayı da öğrenmelisin. PC (pelvik taban) kasları tanıman ve öğrenmen gereken ilk kas gurubudur.

Erken Boşalma Tedavisi ve Erken Boşalmak Tercihtir Kitabı

Erken boşalma doğal tedavisi için en etkili yöntemleri toplu halde bulabileceğin Erken Boşalmak Tercihtir kitabını okumanı kesinlikle tavsiye ederim. Fiziken ve ruhen kendini hazır hissetmeni sağlayacak kontrol egzersizlerini uygulayarak hüsranla biten dakikalara son verebilirsin.

erken boşalmak tercihtir

Benzer Konular: