Penis’in Küçük Olması Erken Boşalmayı Tetikler mi?

Erken boşalma ile ilgili diğer yazılarımı okuyarak başlamanızı tavsiye ederim. Böylece temel sorunun %99 olarak psikolojik kaynaklı olduğunu görebilirsiniz. 18-35 yaş aralığındaki erkekler üzerinde yapılan araştırmalar, erken boşalma probleminin en temel sebeplerinin psikolojik etkenli sebepler olduğunu ortaya koymuştur.

Fiziki sorunlardan kaynaklı erken boşalma oranı ise çok daha düşüktür. Penis küçüklüğünü fiziki bir problem olarak kabul edebiliriz. Ancak penis küçüklüğünün fiziki olarak erken boşalmaya bir etkisi yoktur. Erkeği psikolojik olarak etkileyebilir. Penisinin küçük olduğunu düşünen erkek öz güvenini yitirir ve erken boşalıyor.

Neden Erken Boşalma Olur?

Aslında penisinin küçük olduğunu düşünen erkek ile kalp rahatsızlığı yaşayan erkek arasında temel açıdan bakıldığında fark yoktur. Her ikisi de partnerini mutlu edememek yarıda kalmak endişesi yaşayarak kontrolünü kaybeder. Kontrol kaybı sonucu cinsel uyarıları kontrol altına alamaz ve boşalır. Erken boşalma sebebi olarak da küçük penisli olmasını görür. Kısır bir döngüye girerek, penis boyundan dolayı erken boşaldığını düşünür ve cinsel hayatında mutlu olamaz.

Erken Boşalma Tedavisi

Penis boyu ile ilgili yapılan yanlış bilgilendirmeler sonucu cinsel birleşme için yeterli olan penis boyu bile erkekler tarafından kısa hatta küçük görülmektedir. Dolayısı ile erken boşalma tedavisinin penis boyunu büyüterek yapılabileceğini düşünürler. Psikolojik temelli erken boşalma sorunlarının tedavi yöntemleri vardır. Erken Boşalıyorum Ne yapmalıyım? yazısında bu konudan bahsettik.

Erken Boşalmak Tercihtir

Erken boşalmanın bir tercih olduğunu ve tercihlerin değiştirilerek mutlu bir cinsel hayata kavuşmanın mümkün olduğunu anlatan e-kitap. Erken Boşalmak Tercihtir.

Internet tam bir paylaşma ortamıdır ve insanlar, uzmanlar bildiklerini okuyucularıyla buluşturuyorlar. Erken boşalma gibi rahatsızlıklar utangaçlık, sorunlarını tanımadığı birine açmak gibi sebeplerden tedavi edilmeden hayat boyu katlanılan sıkıntı halini alıyor. Ancak psikolojik temelli sorunlar kişinin kendini tanıması ve egzersizlerle ortadan kaldırılabiliyor. Erken boşalmak tercihtir kitabı da kimseye dert anlatmak zorunda kalmadan sorundan temelli kurtulmanın yolları anlatılıyor.

Erken Boşalma çiftlerin cinsel yaşamını kabusa çeviren ve tedavisi kolay bir rahatsızlıktır. Geç gelmek istiyorum diyorsanız geç kalmayın ve erken boşalma tedavisi kitabını okuyun.

Benzer Konular: