Erken Boşalmayı Önleyici

Erken boşalmayı önleyici tedbirler ya da erken boşalma tedavisi erkeklerin sıklıkla cevap aradığı soruların başında gelir. Erken boşamayı önleyici tedbirleri anlayabilmek için sorunun Fiziksel mi yoksa psikolojik mi olduğunu tespit etmek gerekir. Fiziksel nedenlere dayalı erken boşalma sorunlarının tedavisi için farklı yöntemler kullanmak gerekir. Psikolojik sebeplere dayalı erken boşalma sorunu için ise “Erken Boşalmak Tercihtir” kitabı değerlendirilebilir.

Erken boşalmayı önleyici tedbirlere göz atıldığında Kondom kullanımı, erken boşalma egzersizleri ve geciktirici kremler ön plana çıkmaktadır. Bugün bakış açısında değişiklik yapmak ve erken boşalmayı önleyici tedbirlere bir yenisini eklemenin tam zamanıdır diye düşünüyorum. Zira bugüne kadar erken boşalmayı geçici çözümlerle durdurmayı denediysen geçici olarak başarabildiğini varsaymak hata olmaz. Çünkü adı üstünde “Erken boşalmayı önleyici geçici tedbirler” kalıcı sonuçlar vermez. Peki nedir o zaman yeni bakış açısı ve yeni yöntem?

Erken Boşalmayı Önleyici Yeni Tedbirler

Aslında bakılırsa yeni tedbirler ya da önleyici yeni yöntemler demektense geçmişten ders çıkarmak da diyebiliriz. İlk insanlar “sevişmek” için uzun dakikalara ya da saatlere vakit ayıramazdı. Çünkü bir erkeğin en zayıf olduğu an sevişme (“üreme”) anıdır. Korumasız şekildedir. O yüzden bir an önce genlerini dişiye aktarmak zorunluluğu doğmuştu. Aksi takdirde hayatta kalamayabilir ve soyunu devam ettiremezdi. Hal böyleyken erken boşalmak bir nevi yetenek halindeydi. Erken boşalarak genlerin ve soyun devamı sağlanabilirdi.

Gel gelelim günümüz modern toplumlarında iş böyle değil. Yatakta daha uzun süre kalmak gerekiyor. Sevişmek, üremekten çok zevk almak adına yapılan bir eylem haini alıyor. Dolayısıyla yatakta daha uzun süre vakit geçirmek üstünlük olarak görülüyor. Erken boşalmak tercihtir kitabın yukarıda bir iki satıra sığdırdığım bu olay detayları ve örnekleriyle birlikte ele alınmış. Kesinlikle okumanı tavsiye ediyorum. Neyse nerede kalmıştık. Şimdi hatırlarım, “Yatakta daha uzun süre kalmak” ve “Erken boşalmayı önleyici” yeni tedbirler diyorduk.

Evet eğer fiziksel bir sorunun yoksa psikolojik olarak kendini ve kaslarını eğitebilirsin. Eğitim sonunda yatakta daha uzun süre geçirmek mümkün. İşleyişi terse çevireceksin. Geçmişte isteyerek ve bilerek erken boşalmaya programlanan erkekler şimdi daha geç boşalmak için kendilerini programlıyorlar. Yeni önleyici tedbirin adı “Zihin Eğitimi”.

Erken Boşalmak Tercihtir

Evet kitabın adından da anlaşılacağı üzere erken boşalmak bir tercihtir ve tercihler insanlar tarafından değiştirilebilir. Fiziksel bir sorun yoksa, kaslarını ve zihnini çalıştırarak zamanla istediğin an boşalmaya programlanabilirsin. Kendini ve boşalma yapısını öğrendiğinde kontrol daha kolay olacaktır. Tercihini değiştirmek ve yatakta daha uzun süre kalmak için Erken boşalmak tercihtir kitabını hemen incele.

erken boşalmak tercihtir

Zihin ve Kas Eğitimi

Erken boşalmayı önleyici yeni teknikleri öğrendiğinde erken boşalma problemini kalıcı olarak yok etmek senin elinde. Erken boşalma’yı problemden ziyade tercih olarak gördüğünde tercihini değiştirmenin mümkün olduğunu kavrayabilirsin. Erken boşalmayı önleyici en son yöntemi öğrenmek için buraya tıkla…

Benzer Konular: