Doğal Penis Büyütme Yolları

Penis büyütme yolları, Türk erkekleri arasında en sık sorgulanan cinsel sağlık konularının başında gelir. Tüm dünyadaki erkekler gibi Türk erkekleri de kadınları yatakta mutlu etmenin temel şartının büyük penis olduğunu bilir. Arkadaşların ve çevrendekiler penis boyları ile övünüyorlarsa ya çok şanssızsın ya da arkadaşların gerçekleri söylemiyor. Çünkü yapılan araştırmalar her iki erkekten birinin penis boyundan şikayetçi olduğunu ortaya koymuş.

İşin gerçek yüzüne baktığımızda aslında erkeklerin yanlış bilgilere sahip olduğunu görebiliyoruz. Gel gör ki insanın bazı gerçekleri kendisine anlatması o kadar da kolay değil. Kadınlar aslında tamamen “büyük penise” odaklı olarak sevişmezler. Kadına yatakta zevk veren tek şey büyük penis değildir. Romantizm, aşk, şehvet, erkeğin iştahı, dokunduğu yerleri bilen erkek kadını yatakta çılgına çevirebilir. Yani küçük penisli olarak da kadınını bulutların üstüne taşıyabilirsin. Bu gerçeği kabullenmek is o kadar kolay değil. Doğal olarak erkekler de penis büyütme yollarını araştırır hale geliyorlar.

Öte yandan bu dürtüler, yani kadınlarını yatakta daha mutlu etme dürtüsü de safsata sayılmaz. Tamam kadınlar büyük penis odaklı olarak sevişmiyorlar. Ancak “Büyük penis” onların da iştahını kabartıyor. Bir kadın gördüğünde büyük göğüsler seni nasıl tahrik ediyorsa büyük penis de kadınları tahrik ediyor ve daha istekli olmalarını sağlıyor.

Kendi Reklamını Yap

Bazı ortamlarda kadınlar seviştikleri erkekleri anlatıp dururlar. Biz erkekler konuya fazla girmeyiz ama kadınlar yaşadıklarını anlatmaya bayılırlar. Kızı tatmin edip doruklara çıkarmayı başardıysan kendi reklamını da yapmış olursun. Üstüne basarak söylüyorum bu bölüm evli erkekler için geçerli değil. Daha çok arkadaş ortamları için geçerli. Kendini tatmin edilmiş ve mutlu hisseden kadın arkadaş ortamında isim vererek ya da vermeyerek bunu anlatır. Sevişme tarzından penis büyüklüğüne tüm konular konuşulur. İster istemez diğer kadınların da dikkatini çekeceksin. Kendi arkadaşları ile karşılaştırmalı olarak seni düşünmeye başlayacaklar, saygı elde edeceksin.

Penis büyüklüğü ve saygı. Çok ilginç geliyor olabilir. Ama çok eski yıllardan yani ilkel kabilelerden bu yana peni büyüklüğü etkili olmuştur. “Penis büyütme yolları” mısırdan uzak doğuya uzanmıştır. Penis büyüklüğü prestij olarak kullanılmıştır.

Şimdi penis büyüklüğünün neden önemli olmadığını ya da neden önemli olduğunu kavradığını düşünüyorum. O zaman yöntemlere bakalım.

Penis Büyütme Yöntemleri

Zaman zaman tüm yöntemlere detaylı bir şekilde yer veriyor olacağım. En sık kullanılan penis büyütme yolları hangileridir. Aşağıda başlıklarını gördüğün konular hakkında ayrı ayrı yazılar yayınlayacağım.

 • penis-buyutmekPenis Büyütme Yolları; Ameliyatla Penis Büyütme
 • Penis Büyütme Yolları; İlaçlarla Penis Büyütme
 • Penis Büyütme Yolları; Pompa ile Penis Büyütme
 • Penis Büyütme Yolları; Doğal Yollarla Penis Büyütme
 1. Penis Büyütme Yolları; Ameliyatla Penis Büyütme: Dünya genelinde yapılan operasyonların ortak ismidir. Ancak doktor kontrolleri sonucunda gerek duyulursa yapılabilir. Ameliyat öncesi ve sonrası dönemde yaşanan sıkıntılar erkekler arasında tercih edilmeyen bir yöntem olarak kalmasına sebep olmaktadır.
 2. Penis Büyütme Yolları; İlaçlarla Penis Büyütme: Kaliteli firmaların ürettikleri ilaçlar geçici penis büyümesi sağlamaktadır. Ancak sürekli kullanım gerektir ve yan etkilerinin olduğundan bahsedilmektedir. Sıradan firmaların ürettikleri ilaçların ise hiç bir yan etkisi olmayabilir ama hiç bir faydası da yoktur.
 3. Penis Büyütme Yolları; Pompa ile Penis Büyütme: Çok çok uzun yıllar alan çalışmalar yapılması gerekir. Penis boyunun belirlenen standartın altında olması haline faydasının olmadığı söylenmektedir. Aslında pompa penis boyu yeterli olan ve daha da büyümesini isteyen erkekler tarafından tercih edilir.
 4. Penis Büyütme Yolları: Doğal, Elle Yapılan Egzersizlerle Penis Büyütme: Son yıllarda dünya erkekleri tarafından en çok tercih edilen yöntemdir. Kalıcı ve başarılı sonuçlar veren doğal yollarla penis büyütme egzersizleri farklı kategorilerden oluşur. Kabile hayatının temellerini oluşturan ve uzun yıllar alan penis büyütme yöntemleri modernize edilerek kısa sürede sonuç veren uygulamalar haline dönüştürülmüştür.

Erken Boşalıyorum Penis Boyumla İlgisi Var mı?

Küçük penisli olmak beraberinde farklı cinsel ve psikolojik sorunları da beraberinde getirir. En çok bilinen sorunlardan biri de erken boşalma problemidir. Kendine güvenen erkekler yatakta daha başarılı olmaktadır. Penisin büyüklüğü erkeğin özgüvenini etkileyen temel faktörlerin başında gelir. Erkeğin kendini geliştirmesi ve doğru pozisyonları kullanması erken boşalmayı engelleyici etki gösterir. Erken boşalıyorum diyen erkekler erken boşalmak tercihtir kitabındaki bilgiler sayesinde mutlu bir cinsel hayatın kapılarını aradılar.

Penis büyütme yolları içinde en etkili olan Penis Büyütme Rehberini buraya tıklayarak indirebilirsin.

Penis Büyütme Rehberinin içinde Neler Var?

Penis Büyütme Rehberi için sadece kitap demek doğru değil. Egzersizlerin videolar eşliğinde anlatıldığı, uygulamaların tarif edildiği kaynak sayesinde küçük penisli olmandan kaynaklanan tüm sıkıntılara veda edebilirsin. Kitap içeriğine kısaca göz atalım. Daha sonra yayınlayacağım Penis Büyütme Rehberi e-kitabı yazısıyla tüm detaylara hakim olabilirsin. penis-buyutme-teknikleri

 • Penis Büyütme
 • Penis Büyütme Yolları
 • Erken Boşalma Tedavisi
 • Erken Boşalmayı Engelleyen Poziyonlar
 • Penis Büyütme Egzersizleri – Videolu anlatım
 • Cinsel yollarla bulaşan hastalıklar
 • En çok zevk veren cinsel pozisyonlar

Tüm bunlar bir e-kitap içinde program olarak sana sunuluyor. Yapman gereken tek şey uygulamaları takip etmek ve büyük bir penise sahip olmak. Cinsel hayatın düzene girecek ve partnerini mutlu edebileceksin. E-kitap olmasının daha doğrusu üyelik alanının olmasının en büyük avantajı videoları saklama gereği duymaz zorunda olmaman. Birisi görecek derdi olmadan rahatlıkla okuyabilirsin. E-mail adresine teslimat yapılacağı için kapıyı kim açtı, kim teslim aldı derdi de yok. Sadece durumu sen bilecek ve uygulayacaksın.

Penis büyütme yolları içinde en etkili olan Doğal yollarla penis büyütme rehberini edinmek için buraya tıkla.

Benzer Konular: